Hållare Grohe Selection Cube
Rek. pris 1 204 kr
631 kr
Se priset!

Selection Cube
631 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Selection Cube Hållare från Grohe är ett elegant och funktionellt tillbehör för ditt badrum. Den är tillverkad av metall. Hållaren kan användas tillsammans med Selection Cube glas (40783000), Selection Cube tvålkopp (40806000) eller Selection Cube tvålpump (40805000). Den har en modern och ren design som passar perfekt i samtida badrum.
Varumärke
GroheBeskrivning
Selection Cube Hållare från Grohe är ett elegant och funktionellt tillbehör för ditt badrum. Den är tillverkad av metall. Hållaren kan användas tillsammans med Selection Cube glas (40783000), Selection Cube tvålkopp (40806000) eller Selection Cube tvålpump (40805000). Den har en modern och ren design som passar perfekt i samtida badrum.
Övrigt
- Med täckta fästskruvar
Grohe Long-Life-beläggning
Hållarens hållbara kromade yta gör att den behåller sitt fläckfria utseende under många år framöver.
Denna hållare från Grohe kombinerar stil, kvalitet och funktionalitet för att ge dig en överlägsen användarupplevelse. Den är ett utmärkt val för alla som värdesätter både design och praktisk användning i sitt badrum.
- Med täckta fästskruvar
Grohe Long-Life-beläggning
Hållarens hållbara kromade yta gör att den behåller sitt fläckfria utseende under många år framöver.
Denna hållare från Grohe kombinerar stil, kvalitet och funktionalitet för att ge dig en överlägsen användarupplevelse. Den är ett utmärkt val för alla som värdesätter både design och praktisk användning i sitt badrum.
Egenskaper
| Varumärke | Grohe |
| Art.Nr. | 40865000 |
| Yta | Blank |
| Produkttyp | Hållare |
| Material | Metall |
| Höjd | 40 mm |
| Bredd | 73 mm |
| Garanti | 5 år |
| Serie | Selection Cube |
| Djup | 108 mm |
| Färg | Krom |
| Montering | Skruv |
| RSK-nr | 8920096 |
| EAN-nr | 4005176378140 |

