Tvålbehållare Intra Easy ASI0345
1 323 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvålbehållare Easy ASI0345 från Intra är en rostfri tvålbehållare för horisontell montering på vägg. Behållaren är enkel att fylla på med ett praktiskt refillfönster och och den är lätt att rengöra. Den är avsedd för tvål eller lotion.
Varumärke
IntraBeskrivning
Tvålbehållare Easy ASI0345 från Intra är en rostfri tvålbehållare för horisontell montering på vägg. Behållaren är enkel att fylla på med ett praktiskt refillfönster och och den är lätt att rengöra. Den är avsedd för tvål eller lotion.
Installation
Montera väggfästet på väggen. Montera tvålbehållaren på fästet.
Montera väggfästet på väggen. Montera tvålbehållaren på fästet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | ASI0345 |
| Yta | Blank |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 112 mm |
| Material | Rostfritt Stål |
| Serie | Easy |
| Produkttyp | Tvålbehållare |
| Volym | 1,18 l |
| Bredd | 208 mm |
| RSK-nr | 8761239 |
| EAN-nr | 4005683049311 |
