Tvålbehållare Intra ICS1M
5 241 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvålbehållare ICS1M från Intra är en tvåldispenser i rostfritt stål för väggmontering som levereras med 1-liters plastflaska för refill av tvål. Denna behållare är bl.a. anpassad till Tork Mevon 55 tvål och Tork Mevon 77 lotion.
Varumärke
IntraBeskrivning
Tvålbehållare ICS1M från Intra är en tvåldispenser i rostfritt stål för väggmontering som levereras med 1-liters plastflaska för refill av tvål. Denna behållare är bl.a. anpassad till Tork Mevon 55 tvål och Tork Mevon 77 lotion.
Installation
Produkten fästs mot väggen med fyra fästskruvar. Använd produktens bakplatta som borrmall.
Produkten fästs mot väggen med fyra fästskruvar. Använd produktens bakplatta som borrmall.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | ICS1M |
| Yta | Blank |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 120 mm |
| Material | Rostfritt Stål |
| Produkttyp | Tvålbehållare |
| Volym | 1 l |
| Bredd | 250 mm |
| RSK-nr | 8761202 |
| EAN-nr | 7055570014844 |
