Tvåldispenser Blomus NexioMatt Rostfritt Stål
779 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
blomusBeskrivning
Nexio tvåldispenser från Blomus finns i två olika färger.
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
| Art.Nr. | 68615 |
| Färg | Matt rostfritt stål |
| Höjd | 170 mm |
| Längd | 60 mm |
| Material | Matt rostfritt stål |
| Serie | Nexio |
| Typ | Tvålpump |
| Volym | 100 ml |
| Bredd | 40 mm |
| EAN-nr | 4008832686153 |

