Tvåldispenser Smedbo Outline FK258 Krom
Rek. pris 1 630 kr
1 085 kr
Se priset!

Outline FK258 Krom
1 085 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tvåldispenser i polerad krom med 2 behållare. Pump i förkromad massiv mässing. Väggmontering. 1 behållare rymmer 250 ml.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Tvåldispenser i polerad krom med 2 behållare. Pump i förkromad massiv mässing. Väggmontering. 1 behållare rymmer 250 ml.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | FK258 |
| Yta | Blank |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Krom |
| Material | Mässing |
| Serie | Outline |
| Typ | Tvålpump |
| Djup | 60 mm |
| Höjd | 210 mm |
| Bredd | 112 mm |
| EAN-nr | 7391447047394 |

