Tvålkopp Blomus NexioMatt Rostfritt Stål
449 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
blomusBeskrivning
Nexio tvålkopp från Blomus finns i två olika färger.
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
| Art.Nr. | 68616 |
| Färg | Matt rostfritt stål |
| Höjd | 23 mm |
| Längd | 100 mm |
| Material | Matt rostfritt stål |
| Serie | Nexio |
| Typ | Tvålkopp |
| Bredd | 80 mm |
| EAN-nr | 4008832686160 |

