Tvålkopp Burlington V23
945 kr

V23
945 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BurlingtonBeskrivning
Tvålkopp Burlington V23 i krom är tillverkad i mässing och är för väggmontering.
Komplettera med matchande badrumstillbehör.
Rengöring
För att rengöra så torkas produkten med en mjuk och ren trasa. Rengöringsmedel eller tvålvatten kan användas, undvik skrubbmedel.
Rengöring
För att rengöra så torkas produkten med en mjuk och ren trasa. Rengöringsmedel eller tvålvatten kan användas, undvik skrubbmedel.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Burlington |
| Art.Nr. | V23 |
| Färg | Krom |
| Garanti | 5 år |
| Material | Mässing |
| Typ | Tvålkopp |
| Djup | 94 mm |
| Höjd | 32 mm |
| Vikt | 0,28 kg |
| Bredd | 135 mm |



