Tvålkopp DuoBad Sekel
fr.760 kr
fr.631 krSpara 17 %Kampanj
Välj variant

Sekel
631 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvålkopp DuoBad Sekel finns i satin, krom och mässning. Kan monteras med eller utan dekorplatta. Till denna passar dekorplatta stor. Sekel kännetecknas av mycket hög kvalitet och känslan av beständig lyx. Tidlöst material och tidlös design. För många ger serien en romantisk inspiration medan andra får en lyxig känsla.
Varumärke
DuobadBeskrivning
Tvålkopp DuoBad Sekel finns i satin, krom och mässning. Kan monteras med eller utan dekorplatta. Till denna passar dekorplatta stor. Sekel kännetecknas av mycket hög kvalitet och känslan av beständig lyx. Tidlöst material och tidlös design. För många ger serien en romantisk inspiration medan andra får en lyxig känsla.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duobad |
| Art.Nr. | 23005D |
| Serie | Sekel |
| Typ | Tvålkopp |
| Djup | 141 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Bredd | 110 mm |
| Färg | Krom, Mässing, Satin |
