Tvålkopp Duschbyggarna Angle
470 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvålkopp Angle från Duschbyggarna är en moden tvålkopp i glas med en metallhållare. Den har stilrens, kubistiska former och är avsedd för att skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Tvålkopp Angle från Duschbyggarna är en moden tvålkopp i glas med en metallhållare. Den har stilrens, kubistiska former och är avsedd för att skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1605 |
| Yta | Högblank |
| Produkttyp | Tvålkopp |
| Material | Mässing/Glas |
| Bredd | 100 mm |
| Serie | Angle |
| Höjd | 40 mm |
| Djup | 110 mm |
| Färg | Krom |
| Montering | Skruv/Lim |
| EAN-nr | 7340138722737 |
