Tvålkopp Duschbyggarna Black
850 kr

Black
850 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvålkopp Black från Duschbyggarna är en stilren tvålkopp med en hållare med en mattsvart yta och en frostad glaskopp. Den skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Tvålkopp Black från Duschbyggarna är en stilren tvålkopp med en hållare med en mattsvart yta och en frostad glaskopp. Den skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1106 |
| Yta | Matt |
| Produkttyp | Tvålkopp |
| Material | Mässing/Glas |
| Bredd | 110 mm |
| Serie | Black |
| Höjd | 55 mm |
| Djup | 129 mm |
| Färg | Mattsvart |
| Montering | Skruv/Lim |
| EAN-nr | 7340138722577 |
