Tvålkopp Duschbyggarna Dark Rose
1 070 kr
LimkitLimkit Theofils Universal Mini Inkl. Rengöringskit
89 krTillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvålkopp Duschbyggarna Dark Rose är en modern tvålkopp med en hållare och en frostad glaskopp. Tvålkoppen skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Tvålkopp Duschbyggarna Dark Rose är en modern tvålkopp med en hållare och en frostad glaskopp. Tvålkoppen skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C2006 |
| Produkttyp | Tvålkopp |
| Material | Mässing |
| Bredd | 110 mm |
| Serie | Dark Rose |
| Höjd | 55 mm |
| Djup | 129 mm |
| Färg | Dark Rose |
| EAN-nr | 7340138769626 |
