Tvålkopp Duschbyggarna Gold
1 030 kr
LimkitLimkit Theofils Universal Mini Inkl. Rengöringskit
89 krTillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvålkopp Duschbyggarna Gold är en modern tvålkopp med en hållare och en frostad glaskopp. Tvålkoppen skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Tvålkopp Duschbyggarna Gold är en modern tvålkopp med en hållare och en frostad glaskopp. Tvålkoppen skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1806 |
| Produkttyp | Tvålkopp |
| Material | Mässing |
| Bredd | 110 mm |
| Serie | Gold |
| Höjd | 55 mm |
| Djup | 129 mm |
| Färg | Gold |
| EAN-nr | 7340138769237 |
