Tvålkopp Duschbyggarna Soft
630 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvålkopp Soft från Duschbyggarna är en stilren tvålkopp med en hållare med en kromad yta och en frostad glaskopp. Den skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Tvålkopp Soft från Duschbyggarna är en stilren tvålkopp med en hållare med en kromad yta och en frostad glaskopp. Den skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1509 |
| Yta | Högblank |
| Produkttyp | Tvålkopp |
| Material | Mässing/Glas |
| Bredd | 110 mm |
| Serie | Soft |
| Höjd | 55 mm |
| Djup | 129 mm |
| Färg | Krom |
| Montering | Skruv/Lim |
| EAN-nr | 7340138722911 |
