Tvålkopp Grohe Essentials Cube med Hållare
Rek. pris 1 098 kr
603 kr
Se priset!

Essentials Cube med Hållare
603 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Essentials Cube Tvålkopp med Hållare från Grohe är en elegant och praktisk lösning för ditt badrum. Den är tillverkad av glas och metall. Tvålkoppen är väggmonterad och håller tvålen torr och lättillgänglig. Den har en modern och slank design som passar perfekt i ett stilrent badrum.
Varumärke
GroheBeskrivning
Essentials Cube Tvålkopp med Hållare från Grohe är en elegant och praktisk lösning för ditt badrum. Den är tillverkad av glas och metall. Tvålkoppen är väggmonterad och håller tvålen torr och lättillgänglig. Den har en modern och slank design som passar perfekt i ett stilrent badrum.
Övrigt
- Med täckta fästskruvar
- Väggmontage
Grohe Long-Life-beläggning
Tvålkoppens hållbara kromade yta gör att den behåller sitt fläckfria utseende under många år framöver.
Denna tvålkopp med hållare från Grohe kombinerar stil, kvalitet och funktionalitet för att ge dig en överlägsen användarupplevelse. Den är ett utmärkt val för alla som värdesätter både design och praktisk användning i sitt badrum.
- Med täckta fästskruvar
- Väggmontage
Grohe Long-Life-beläggning
Tvålkoppens hållbara kromade yta gör att den behåller sitt fläckfria utseende under många år framöver.
Denna tvålkopp med hållare från Grohe kombinerar stil, kvalitet och funktionalitet för att ge dig en överlägsen användarupplevelse. Den är ett utmärkt val för alla som värdesätter både design och praktisk användning i sitt badrum.
Egenskaper
| Varumärke | Grohe |
| Art.Nr. | 40754001 |
| Utförande | Vägghängd |
| Produkttyp | Tvålkopp |
| Material | Metall |
| Höjd | 45 mm |
| Bredd | 110 mm |
| Garanti | 5 år |
| Serie | Essentials Cube |
| Djup | 125 mm |
| Färg | Krom |
| Montering | Skruv |
| RSK-nr | 8920064 |
| EAN-nr | 4005176328367 |

