Tvålkopp Hansgrohe AddStoris
fr.413 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

AddStoris
413 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HansgroheBeskrivning
Tvålkopp Hansgrohe AddStoris är en elegant tvålkopp med väggfäste i metall.
Hansgrohe AddStoris är en komplett serie badrumsbeslag i flera färger och utföranden för det moderna badrummet.
Övrigt
- Material insats: keramik
- Material väggfäste: metall
- Väggmontage
Övrigt
- Material insats: keramik
- Material väggfäste: metall
- Väggmontage
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hansgrohe |
| Art.Nr. | 41746000H |
| Montering | Skruvas |
| Garanti | 5 år |
| Material | Metall/Keramik |
| Serie | AddStoris |
| Typ | Tvålkopp |
| Djup | 109 mm |
| Höjd | 52 mm |
| Bredd | 107 mm |
| Färg | Borstad Brons, Borstad Svartkrom, Krom, Matt Vit, Polerad Guld, Svart Matt |


