Tvålpump Duschbyggarna Black
1 400 kr

Black
1 400 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvålpump Black från Duschbyggarna är en stilren tvålpump med en behållare i frostat glas och väggfäste och detaljer har en mattsvart yta. Tvålpumpen har rundade former och skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Tvålpump Black från Duschbyggarna är en stilren tvålpump med en behållare i frostat glas och väggfäste och detaljer har en mattsvart yta. Tvålpumpen har rundade former och skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1107 |
| Yta | Matt |
| Produkttyp | Tvålpump |
| Material | Mässing/Glas |
| Bredd | 80 mm |
| Serie | Black |
| Höjd | 190 mm |
| Djup | 133 mm |
| Färg | Mattsvart |
| Montering | Skruv/Lim |
| EAN-nr | 7340138722584 |
