Tvålpump Grohe Essentials Cube med Hållare
Rek. pris 1 461 kr
752 kr
Se priset!

Essentials Cube med Hållare
752 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Essentials Cube Tvålpump med Hållare från Grohe är en elegant och smidig lösning för ditt tvättställ. Den är tillverkad av glas och metall och har en kromfinish. Tvålpumpen är väggmonterad och är idealisk för flytande tvål. Den har en modern och ren design som passar perfekt i trendiga badrum.
Varumärke
GroheBeskrivning
Essentials Cube Tvålpump med Hållare från Grohe är en elegant och smidig lösning för ditt tvättställ. Den är tillverkad av glas och metall och har en kromfinish. Tvålpumpen är väggmonterad och är idealisk för flytande tvål. Den har en modern och ren design som passar perfekt i trendiga badrum.
Övrigt
- Med täckta fästskruvar
- Väggmontage
Grohe Long-Life-beläggning
Tvålpumpens hållbara kromade yta gör att den behåller sitt fläckfria utseende under många år framöver.
Denna tvålpump med hållare från Grohe kombinerar stil, kvalitet och funktionalitet för att ge dig en överlägsen användarupplevelse. Den är ett utmärkt val för alla som värdesätter både design och praktisk användning i sitt badrum.
- Med täckta fästskruvar
- Väggmontage
Grohe Long-Life-beläggning
Tvålpumpens hållbara kromade yta gör att den behåller sitt fläckfria utseende under många år framöver.
Denna tvålpump med hållare från Grohe kombinerar stil, kvalitet och funktionalitet för att ge dig en överlägsen användarupplevelse. Den är ett utmärkt val för alla som värdesätter både design och praktisk användning i sitt badrum.
Egenskaper
| Varumärke | Grohe |
| Art.Nr. | 40756001 |
| Yta | Blank |
| Utförande | Vägghängd |
| Produkttyp | Tvålpump |
| Material | Glas/Metall |
| Höjd | 157 mm |
| Bredd | 72 mm |
| Garanti | 5 år |
| Serie | Essentials Cube |
| Djup | 126 mm |
| Färg | Krom |
| Montering | Skruv |
| RSK-nr | 8920066 |
| EAN-nr | 4005176328381 |

