Tvålpumpshållare Habo Flair
Rek. pris 175 kr
fr.109 kr
Se priset!
Välj variant

Flair
109 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HaboBeskrivning
Tvålpumpshållare Habo Flair är en praktisk, modern och självhäftande tvålpumpshållare med 3M-tejp.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Montering | Självhäftande |
| Djup | 70 mm |
| Höjd | 150 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Flair |
| Antal | 1 st/frp |
| Typ | Tvålpumpshållare |
| Bredd | 50 mm |
| Färg | Polerad, Svart, Vit |

