Vit
392 kr
230 krSpara 41 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Vit

Vit
230 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättkorg Bambu från Duschy en stabil och stilren tvättkorg. Utsida i bambu, tygpåse invändigt, kommer med lock och handtag.
Varumärke
DuschyBeskrivning
Tvättkorg Bambu från Duschy en stabil och stilren tvättkorg. Utsida i bambu, tygpåse invändigt, kommer med lock och handtag.
Egenskaper
| Varumärke | Duschy |
| Art.Nr. | 603-34 |
| Färg | Vit |
| Djup | 220 mm |
| Höjd | 600 mm |
| Bredd | 400 mm |
| Material | Trä/Tyg |
| Typ | Tvättkorg |

