Bastuaggregat Harvia Moderna V45XE
7 007 kr
6 992 krSänkt pris!
bastustenBastusten Harvia AC3000 20 KG
169 krdörrbrytareDörrsensor Harvia SAB00103
979 kr
Moderna V45XE
6 992 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bastuaggregat Harvia Moderna representerar det bästa inom eluppvärmda bastuaggregat. Tack vare Harvias patenterade styrelektronik värmer Moderna upp din bastu tyst och ljudlöst till exakt den värme du önskar.
Varumärke
HarviaBeskrivning
Bastuaggregat Harvia Moderna representerar det bästa inom eluppvärmda bastuaggregat. Tack vare Harvias patenterade styrelektronik värmer Moderna upp din bastu tyst och ljudlöst till exakt den värme du önskar.
Moderna-aggregatet håller temperaturen jämn under hela bastubadet. Moderna har en stilig design och fungerar även som en fin inredningsdetalj. Aggregatet styrs med en separat digital styrpanel. Den har belysta reglage samt en numerisk display, som visar den valda temperaturen och timern.
Egenskaper
| Varumärke | Harvia |
| Art.Nr. | HVE454XEM |
| Färg | Svart |
| Säkring | 10 A |
| Serie | Moderna |
| Typ | Bastuaggregat |
| Spänning | 400 V |
| Djup | 310 mm |
| Höjd | 580 mm |
| Min Höjd | 1900 mm |
| Effekt | 4,5 kW |
| Effekt | 4500 W |
| Bastuvolym | 3-6 m3 |
| Vikt | 13,6 kg |
| Bredd | 410 mm |
| EAN-nr | 6417659028066 |

