Bastuaggregat HUUM Core
fr.12 365 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Core
12 365 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bastuaggregat Core är ett kraftfullt bastuaggregat med flera flexibla lösningar. Aggregatet står fritt på golvet med justerbara ben och med sin enkla modell passar den för minde bastun.
Varumärke
HUUMBeskrivning
Bastuaggregat Core är ett kraftfullt bastuaggregat med flera flexibla lösningar. Aggregatet står fritt på golvet med justerbara ben och med sin enkla modell passar den för minde bastun.
OBS! Bastusten & styrenhet ingår ej, måste köpas till.
- Mycket litet säkerhetsavstånd (4 cm från bastuvärmares utsida)
- Kort uppvärmningstid
- Mycket litet säkerhetsavstånd (4 cm från bastuvärmares utsida)
- Kort uppvärmningstid
Egenskaper
| Varumärke | HUUM |
| Art.Nr. | 10479H |
| Färg | Svart |
| Serie | Core |
| Typ | Bastuaggregat |
| Spänning | 400 V |
| Djup | 400 mm |
| Höjd | 830 mm |
| Vikt | 19 kg |
| Bredd | 400 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | H1013071, H1013081, H1013091 |
| Effekt | 6, 9, 10,5 kW |
| Bastuvolym | 10-20, 6-10, 9-15 m3 |
