Bastuaggregat Narvi Minex 3 kW Utan KontrollSvart, Utan Kontroll
4 711 kr
4 545 krSänkt pris!

Minex 3 kW Utan Kontroll
Svart, Utan Kontroll
4 545 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
NarviBeskrivning
Narvi Minex – elektriska bastuaggregate är ett hållbart och elegant aggregat för små basturum.
OBS. Aggregatet saknar styrfunktion. Installation av separat styrenhet är nödvändig för drift.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Narvi |
| Art.Nr. | 163414 |
| Färg | Svart |
| Typ | Elektriskt Bastuaggregat |
| Höjd | 630 mm |
| Effekt | 3 kW |
| Bastuvolym | 2-4 m3 |
| Bredd | 330 mm |
| EAN-nr | 6417810029710 |


