Bastuaggregat Narvi Ultra Small
fr.8 285 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Ultra Small
8 285 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Narvi Ultra Small är ett elektriskt bastuaggregat som är tillverkad i Finland. Narvi Ultra Small modeller är avsedda för små och medelstora bastun med frekvent användning.
Varumärke
NarviBeskrivning
Narvi Ultra Small är ett elektriskt bastuaggregat som är tillverkad i Finland. Narvi Ultra Small modeller är avsedda för små och medelstora bastun med frekvent användning.
Bastuaggregatets funktioner styrs med hjälp av en extern manöverpanel (ingår inte). En external termostat håller temperaturen i bastun på önskad nivå. Ett perfekt val för små hotell, Spa, simhaller osv.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Narvi |
| Art.Nr. | 163312N |
| Typ | Elektriskt Bastuaggregat |
| Höjd | 680 mm |
| Bredd | 440 mm |
| Färg | Rostfri, Svart |
| Effekt | 6, 9 kW |
| Bastuvolym | 5-8, 8-14 m3 |
