Bastuarmatur Tylö Opus 100Höjd 100 mm, Matt opalglas
815 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Bastuarmatur som monteras på vägg. Sköljtätt utförande med glaskupa och grå porslinssockel. Modellen med höjd 100 är endast för väggmontering och övriga modeller kan monteras antingen på vägg eller i tak.
Varumärke
TylöBeskrivning
Bastuarmatur som monteras på vägg. Sköljtätt utförande med glaskupa och grå porslinssockel. Modellen med höjd 100 är endast för väggmontering och övriga modeller kan monteras antingen på vägg eller i tak.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tylö |
| Art.Nr. | 90011090 |
| Montering | Vägg |
| IP-Klassning | IP55 |
| Ljuskälla | G9, 25 W |
| Serie | Opus |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 10 cm |
| Höjd | 10 cm |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| EAN-nr | 7392139207119 |
