Bastufönster Thermory890x490 mm, Furu, Klart Glas
1 433 kr
Vald variant
Höjd:
890 mm
Glastyp:
Klarglas
Träslag:
Furu

Bastufönster Thermory
890x490 mm, Furu, Klart Glas
1 433 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bastufönster från Thermory är ett fönster av härdat glas som ger din bastu en extra känslan av lyx, ljus och rymd. Detta bastufönster är endast anpassat för inomhusbruk. Observera att bilderna endast visar ramen i al.
Varumärke
ThermoryBeskrivning
Bastufönster från Thermory är ett fönster av härdat glas som ger din bastu en extra känslan av lyx, ljus och rymd. Detta bastufönster är endast anpassat för inomhusbruk. Observera att bilderna endast visar ramen i al.
Karmen är tillverkad i fingerskarvad furu av hög kvalitet med ett djupmått på 92 mm.
Recensioner
JoukoVerifierad köpare
för 1 dag sedanDetta fönster i asp ser väldigt tilltalande ut. Virket är kvistfritt och slät. Kommer säkert att passa ihop med asppanel. Har inte installerat det än men det kommer säkert att gå bra.
+ Fintvirke.
- Finns bara två storlekar att välja.
Mikael AVerifierad köpare
för 5 månader sedanBra karm runt fönstret, lätt att montera.
ThommyVerifierad köpare
för 1 år sedanMucket fint fönster o snabb leverans
Inger Verifierad köpare
för 2 år sedanPassade perfekt till vår bastu som blev mycket mysigare med ett fönsterinlägg
Egenskaper
| Varumärke | Thermory |
| Art.Nr. | 20102 |
| Höjd | 890 mm |
| Glastyp | Klarglas |
| Träslag | Furu |
| Glas | Ja |
| Material | Glas/Trä |
| Serie | Thermory |
| Glastjocklek | 8 mm |
| Typ | Bastufönster |
| Bredd | 490 mm |
| EAN-nr | 4741409585335 |
