Bastufönster Thermory890x490 mm, Al, Klart Glas
1 472 kr
1 433 krSänkt pris!
Vald variant
Glastyp:
Klarglas
Träslag:
Al
Höjd:
890 mm

Bastufönster Thermory
890x490 mm, Al, Klart Glas
1 433 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bastufönster från Thermory är ett fönster av härdat glas som ger din bastu en extra känslan av lyx, ljus och rymd. Detta bastufönster är endast anpassat för inomhusbruk. Observera att bilderna endast visar ramen i al.
Varumärke
ThermoryBeskrivning
Bastufönster från Thermory är ett fönster av härdat glas som ger din bastu en extra känslan av lyx, ljus och rymd. Detta bastufönster är endast anpassat för inomhusbruk. Observera att bilderna endast visar ramen i al.
Karmen är tillverkad i al av hög kvalitet med ett djupmått på 92 mm.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Thermory |
| Art.Nr. | 20002 |
| Glastyp | Klarglas |
| Träslag | Al |
| Höjd | 890 mm |
| Glas | Ja |
| Material | Glas/Trä |
| Serie | Thermory |
| Produkttyp | Bastufönster |
| Bredd | 490 mm |
| Bredd | 490 cm |
| EAN-nr | 4741409839438 |
