Bastufönster Thermory1890x490 mm, Furu, Klart Glas
2 466 kr
Vald variant
Glastyp:
Klarglas
Träslag:
Furu
Höjd:
1890 mm

Bastufönster Thermory
1890x490 mm, Furu, Klart Glas
2 466 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bastufönster från Thermory är ett fönster av härdat glas som ger din bastu en extra känslan av lyx, ljus och rymd. Detta bastufönster är endast anpassat för inomhusbruk. Observera att bilderna endast visar ramen i al.
Varumärke
ThermoryBeskrivning
Bastufönster från Thermory är ett fönster av härdat glas som ger din bastu en extra känslan av lyx, ljus och rymd. Detta bastufönster är endast anpassat för inomhusbruk. Observera att bilderna endast visar ramen i al.
Karmen är tillverkad i fingerskarvad furu av hög kvalitet med ett djupmått på 92 mm.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Thermory |
| Art.Nr. | 20112 |
| Glastyp | Klarglas |
| Träslag | Furu |
| Höjd | 1890 mm |
| Glas | Ja |
| Material | Glas/Trä |
| Serie | Thermory |
| Produkttyp | Bastufönster |
| Bredd | 490 mm |
| Bredd | 490 cm |
| EAN-nr | 4741409585434 |
