Bastufönster Tylö 6H 506x1866 mmGran, Klarglas, Utan Ventilation
Rek. pris 6 757 kr
5 946 kr
Se priset!
Vald variant
Utförande:
Utan Ventilationshål
Glastyp:
Klarglas
Material:
Gran

6H 506x1866 mm
Gran, Klarglas, Utan Ventilation
5 946 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Bastufönster 6H 506x1866 mm från Tylö är ett stilrent bastufönster som skapar rymd i din bastu. Som världens ledande bastutillverkare erbjuder Tylö potentialen att skapa din drömbastu. Genom att öppna upp bastun med ett glasparti ökar känslan av utrymme och ljusmängden ökar välbefinnandet. Eftersom tillverkningen sker i Tylös fabriker klarar fönstret alla tuffa krav på säkerhet. Fönstret är gjort av 6 mm säkerhetsglas med en träram.
Varumärke
TylöBeskrivning
Bastufönster 6H 506x1866 mm från Tylö är ett stilrent bastufönster som skapar rymd i din bastu. Som världens ledande bastutillverkare erbjuder Tylö potentialen att skapa din drömbastu. Genom att öppna upp bastun med ett glasparti ökar känslan av utrymme och ljusmängden ökar välbefinnandet. Eftersom tillverkningen sker i Tylös fabriker klarar fönstret alla tuffa krav på säkerhet. Fönstret är gjort av 6 mm säkerhetsglas med en träram.
Detta fönster har en hel glasruta.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tylö |
| Art.Nr. | 95113830 |
| Material | Gran |
| Utförande | Utan Ventilationshål |
| Glastyp | Klarglas |
| Djup | 92 mm |
| Höjd | 1866 mm |
| Bredd | 506 mm |
| Typ | Bastufönster |
| EAN-nr | 7392139905527 |
