Bastulav Tylö Classic Slim Asp1520x446 mm
Rek. pris 3 320 kr
2 822 kr
Se priset!
Vald variant
Djup:
446 mm
Storlek:
446x1520 mm

Classic Slim Asp
1520x446 mm
2 822 kr
Beskrivning
Bastulav Classic Slim Asp från Tylö är en stilren bastulav i asp av hög kvalitet.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Tylö |
| Art.Nr. | 90234922 |
| Material | Asp |
| Serie | Classic Slim |
| Yta | Hyvlad |
| Typ | Bastulav |
| Djup | 446 mm |
| Storlek | 446x1520 mm |
| Bredd | 1520 mm |
| EAN-nr | 7392139497688 |

