Bastustäva Kota Furu/Plast
438 kr

Furu/Plast
438 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
KotaBeskrivning
Bastustäva Kota är en klassisk trästäva i furu med en innerbehållare av plast. Rymmer ca 4 liter.
Egenskaper
| Varumärke | Kota |
| Art.Nr. | 163084 |
| Färg | Furu |
| Material | Furu/Plast |
| Typ | Bastustäva |
| Djup | 270 mm |
| Höjd | 260 mm |
| Bredd | 270 mm |
| EAN-nr | 6430011647514 |

