Blandarfäste Mora Fix för Dold Rördragning Krom150 cc, 15 mm PEX-rör
Rek. pris 842 kr
614 kr
488 krSpara 21 %Kampanj
Vald variant
CC-mått:
150 mm
Anslutning:
För 15 mm PEX-rör
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
MoraBeskrivning
För dold rördragning med Cu-rör. Inkl. skruvar och väggtätningssats.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Mora |
| Art.Nr. | 630282 |
| Serie | Fix |
| Typ | Blandarfäste |
| Färg | Krom |
| Höjd | 50 mm |
| CC-mått | 150 mm |
| Anslutning | För 15 mm PEX-rör |
| Rördragning | Dold |
| Bredd | 210 mm |
| RSK-nr | 8532106 |
| EAN-nr | 7391887224942 |


