Blandarfäste Trio Perfekta Design Line för Dold Rördragning 150 cc Svart15x2,5 mm PEX
919 kr
Se priset!
Vald variant
Anslutning:
15x2,5 mm PEX

Design Line för Dold Rördragning 150 cc Svart
15x2,5 mm PEX
919 kr
Ej angivet - Osäker leveranstid.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Blyfritt Mattsvart kvalitetsfäste för 150 cc blandare och dold rördragning. Blandarfästet är utformat för att passa i moderna våtrumsinteriörer och har ett stilrent utseende med rundade hörn. Ansluter med M26x1,5 till blandaren och demonterbara kopplingar och VVS-skruv ingår. Fästet är anpassat efter de nya branschreglerna 2021, med plats för tätskikt. Skruvhål: 90cc. Design Line sortimentet är ett varierat utbud av formsäkra produkter utformade för moderna badrumsmiljöer.
Varumärke
Trio PerfektaBeskrivning
Blyfritt Mattsvart kvalitetsfäste för 150 cc blandare och dold rördragning. Blandarfästet är utformat för att passa i moderna våtrumsinteriörer och har ett stilrent utseende med rundade hörn. Ansluter med M26x1,5 till blandaren och demonterbara kopplingar och VVS-skruv ingår. Fästet är anpassat efter de nya branschreglerna 2021, med plats för tätskikt. Skruvhål: 90cc. Design Line sortimentet är ett varierat utbud av formsäkra produkter utformade för moderna badrumsmiljöer.
Dokument
Recensioner
Stefan SVerifierad köpare
för 1 år sedanSnygg, prisvärd, snabb frakt
Egenskaper
| Varumärke | Trio Perfekta |
| Art.Nr. | 978013-10 |
| Serie | Design Line |
| Produkttyp | Blandarfäste |
| Färg | Mattsvart |
| Höjd | 54 mm |
| CC-mått | 150 mm |
| Anslutning | 15x2,5 mm PEX |
| Djup | 14 mm |
| Bredd | 210 mm |
| Material | Mässing |
| RSK-nr | 8265273 |
| EAN-nr | 7320129801313 |

