Blandarfäste Trio Perfekta för Utanpåliggande Rördragning 150 cc
Rek. pris 975 kr
702 kr
Se priset!

för Utanpåliggande Rördragning 150 cc
702 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Rostfritt blankpolerat blandarfäste 150 cc för utanpåliggande rördragning, med vridbara anslutningsvinklar.
Varumärke
Trio PerfektaBeskrivning
Rostfritt blankpolerat blandarfäste 150 cc för utanpåliggande rördragning, med vridbara anslutningsvinklar.
Anslutning G20 mot blandare och anslutning G15 mot inlopp. Med plantätning för halvkopplingar. Inkl. VVS-skruv. Brickans mått: 210 x 60mm.
Övrigt
- Rostfri blankpolerad yta
- Med vridbara anslutningsvinklar
- Inklusive VVS-skruv
Övrigt
- Rostfri blankpolerad yta
- Med vridbara anslutningsvinklar
- Inklusive VVS-skruv
Egenskaper
| Varumärke | Trio Perfekta |
| Art.Nr. | 145035 |
| Typ | Blandarfäste |
| Färg | Krom |
| Höjd | 60 mm |
| CC-mått | 150 mm |
| Rördragning | Utanpåliggande rördragning |
| Material | Rostfritt stål/Avzinkningshärdig mässing |
| Anslutning | G20 x G15 |
| Bredd | 210 mm |
| Djup | 38 mm |
| RSK-nr | 8128917 |
| EAN-nr | 7320129704720 |

