Duschblandare Bathlife StimmaMattsvart
4 399 kr
2 999 krSpara 32 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Matt Svart
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Stimma
Mattsvart
2 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Duschblandaren Stimma är en modern tryckbalanserad blandare med en häftigt design som passar till de flesta badkaren. Materialvalet är av högsta kvalitét. Blandaren kan installeras antingen som 150 cc eller 160 cc med medföljande excenter som ingår. Välj mellan färgerna krom, mattsvart och mässing. Passar bra med duschset Sorla från Bathlife om ni önskar ett helt set med duschblandare och duschset.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Duschblandaren Stimma är en modern tryckbalanserad blandare med en häftigt design som passar till de flesta badkaren. Materialvalet är av högsta kvalitét. Blandaren kan installeras antingen som 150 cc eller 160 cc med medföljande excenter som ingår. Välj mellan färgerna krom, mattsvart och mässing. Passar bra med duschset Sorla från Bathlife om ni önskar ett helt set med duschblandare och duschset.
OBS! Produkten är känslig för starkare rengöringsmedel med t.ex. syror.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 40927887 |
| Serie | Stimma |
| Typ | Duschblandare |
| Färg | Matt Svart |
| Höjd | 60 mm |
| Grepp | Tvågreppsblandare |
| CC-mått | 150 mm |
| Djup | 89 mm |
| Handdusch | Nej |
| Termostat | Ja |
| Bredd | 289 mm |
| Utlopp | Nedåt |
| Duschanslutning | G 1/2 |
| RSK-nr | 8351421 |
| EAN-nr | 7330027159492 |




