Duschblandare Scandtap Steel PleasureAmber
Rek. pris 7 415 kr
6 995 kr
5 563 krSpara 20 %Kampanj10 tim kvar!
Vald variant
Färg:
Amber
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
bottenventilAmber
801 krhandfatAmber
6 918 krduschsetAmber
3 178 kr
Steel Pleasure
Amber
5 563 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Termostatblandare Scandtap Steel Pleasure i rostfri stål med integrerad omkastare för cc-mått 150. Avger konstant och behaglig temperatur med jämnt vattenflöde.
Varumärke
ScandtapBeskrivning
Termostatblandare Scandtap Steel Pleasure i rostfri stål med integrerad omkastare för cc-mått 150. Avger konstant och behaglig temperatur med jämnt vattenflöde.
Rengöring
- Rekommenderas att behandla med Stainless Steel Polish efter installation så fingeravtryck, kalk, fett och andra orenheter inte får fäste. Bör göras var tredje månad.
- Undvik att rengöra med material eller rengöringsmedel som har slipande effekt.
- Rekommenderas att behandla med Stainless Steel Polish efter installation så fingeravtryck, kalk, fett och andra orenheter inte får fäste. Bör göras var tredje månad.
- Undvik att rengöra med material eller rengöringsmedel som har slipande effekt.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Scandtap |
| Art.Nr. | 20007 |
| Serie | Pleasure |
| Typ | Duschblandare |
| Färg | Amber |
| Höjd | 45 mm |
| Grepp | Tvågreppsblandare |
| CC-mått | 150 mm |
| Termostat | Ja |
| Bredd | 285 mm |
| Utlopp | Nedåt |
| Duschanslutning | G 3/8 |
| Yta | Borstad |
| RSK-nr | 8351505 |
| EAN-nr | 7350086954753 |




