Duschblandare Tapwell ARM168-160Mässing
Vald variant
Färg:
Mässing
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
ARM168-160
Mässing
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TapwellBeskrivning
Duschblandare Tapwell ARM168-160 med tryckbalanserad termostat, 160cc. Kombineras med blandarfäste.
Installation
Vid installation måste ledningarna fram till blandarna renspolas innan montering.
Rengöring
Installation
Rengöring
Egenskaper
| Varumärke | Tapwell |
| Art.Nr. | 9424759 |
| Serie | ARM |
| Produkttyp | Duschblandare |
| Färg | Mässing |
| Grepp | Ettgreppsblandare |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 90 mm |
| Termostat | Ja |
| Bredd | 316 mm |