Avstängningsventil Hansgrohe 3-funktioner
Rek. pris 2 334 kr
1 447 kr
Se priset!
InbyggnadsdelInbyggnadsdel Hansgrohe Trio Avstängnings-/Omkastarventil
1 977 kr
3-funktioner
1 447 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Avstängningsventil 3-funktioner från Hansgrohe är en avstängningsventil som monteras med färdigset Quattro fyrvägsventil.
Varumärke
HansgroheBeskrivning
Avstängningsventil 3-funktioner från Hansgrohe är en avstängningsventil som monteras med färdigset Quattro fyrvägsventil.
Övrigt
- Består av: handtag, hylsa, rosett
Rengöring
För att rengöra din Hansgrohe produkt, torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och avlagringar av kalk kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan med rikligt med vatten.
- Består av: handtag, hylsa, rosett
Rengöring
För att rengöra din Hansgrohe produkt, torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och avlagringar av kalk kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan med rikligt med vatten.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hansgrohe |
| Art.Nr. | 15932000 |
| Typ | Avstängningsventil |
| Färg | Krom |
| Höjd | 110 mm |
| Djup | 76 mm |
| Material | Mässing/ABS-plast |
| Bredd | 110 mm |
| Garanti | 5 år |
| RSK-nr | 8310225 |
| EAN-nr | 4011097487984 |

