Badkarspip Hansgrohe Talis E
1 818 kr
1 236 krSpara 32 %Kampanj

Talis E
1 236 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
HansgroheBeskrivning
Badkarspip Talis E från Hansgrohe är en elegant badkarspip för inbyggnad i vägg.
Övrigt
- Med ljuddämpare
- Med rosett
- Överhäng 195 mm
- Väggmontage
- Stråltyp: normalstråle
- Backventil
- Ljudklass: I
- Flödesklass: C
Rengöring
För att rengöra din Hansgrohe produkt, torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och avlagringar av kalk kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan med rikligt med vatten.
- Med ljuddämpare
- Med rosett
- Överhäng 195 mm
- Väggmontage
- Stråltyp: normalstråle
- Backventil
- Ljudklass: I
- Flödesklass: C
Rengöring
För att rengöra din Hansgrohe produkt, torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och avlagringar av kalk kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan med rikligt med vatten.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hansgrohe |
| Art.Nr. | 71410000 |
| Serie | Talis |
| Typ | Badkarspip |
| Färg | Krom |
| Höjd | 76 mm |
| Piputsprång | 195 mm |
| Anslutning | G3/4 |
| Garanti | 5 år |
| Djup | 206 mm |
| Bredd | 76 mm |
| RSK-nr | 8314138 |
| EAN-nr | 4011097738246 |


