Inbyggnadsdel Hansgrohe för 2-håls blandare
Rek. pris 3 561 kr
2 520 kr
Se priset!
säkerhetsboxSäkerhetsbox Joramark Box 300 för 2-hålsblandare
5 947 kr
för 2-håls blandare
2 520 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Inbyggnadsdel från Hansgrohe för 2-håls tvättställs- och köksblandare. För väggmontage av 1-greppsblandare.
Varumärke
HansgroheBeskrivning
Inbyggnadsdel från Hansgrohe för 2-håls tvättställs- och köksblandare. För väggmontage av 1-greppsblandare.
Kombinera med säkerhetsbox för installation enligt gällande branschregler.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hansgrohe |
| Art.Nr. | 13622180 |
| Typ | Inbyggnadsdel |
| Färg | Mässing |
| Höjd | 75 mm |
| Anslutning | DN15 |
| Garanti | 5 år |
| Material | Mässing |
| Placering | Vägg |
| Duschanslutning | G 1/2 |
| Djup | 111 mm |
| Bredd | 155 mm |
| RSK-nr | 8310111 |
| EAN-nr | 4011097625386 |


