Inbyggnadsdel Hansgrohe för 2-hålsblandare Väggmontage
Rek. pris 3 561 kr
2 434 kr
Se priset!
säkerhetsboxSäkerhetsbox Joramark Box 300 för 2-hålsblandare
5 947 kr
för 2-hålsblandare Väggmontage
2 434 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Inbyggnadsdel för 2-hålsblandare Väggmontage från Hansgrohe är en inbyggnadsdel som är ett spolblock med variabel positionering av blandningssystemet, möjlig alternativt till vänster eller höger om utloppet. STA 1395.
Varumärke
HansgroheBeskrivning
Inbyggnadsdel för 2-hålsblandare Väggmontage från Hansgrohe är en inbyggnadsdel som är ett spolblock med variabel positionering av blandningssystemet, möjlig alternativt till vänster eller höger om utloppet. STA 1395.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hansgrohe |
| Art.Nr. | 13623180 |
| Typ | Inbyggnadsdel |
| Färg | Mässing |
| Höjd | 73 mm |
| Garanti | 5 år |
| Material | Mässing |
| Duschanslutning | G 1/2 |
| Djup | 111 mm |
| Bredd | 155 mm |
| RSK-nr | 8504995 |
| EAN-nr | 4059625032213 |

