Inbyggnadsdel Hansgrohe till 2-håls Karblandare
Rek. pris 9 251 kr
8 499 kr
Se priset!

till 2-håls Karblandare
8 499 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Inbyggnadsdel till 2-håls Karblandare från Hansgrohe är en inbyggnadsdel för 2-hålsblandare i karkant.
Varumärke
HansgroheBeskrivning
Inbyggnadsdel till 2-håls Karblandare från Hansgrohe är en inbyggnadsdel för 2-hålsblandare i karkant.
Övrigt
- Består av: av-/omställningsventil, termostatinsats
- Passande till längre bort liggande badkarspåfyllare
- Anslutningsgänga: G ½
- Ljudklass: I
- Flödesklass: C, C
- Består av: av-/omställningsventil, termostatinsats
- Passande till längre bort liggande badkarspåfyllare
- Anslutningsgänga: G ½
- Ljudklass: I
- Flödesklass: C, C
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hansgrohe |
| Art.Nr. | 13550180 |
| Produkttyp | Inbyggnadsdel |
| Färg | Mässing |
| Höjd | 119 mm |
| Djup | 96 mm |
| Material | Mässing |
| Bredd | 96 mm |
| Garanti | 5 år |
| RSK-nr | 8310363 |
| EAN-nr | 4011097360300 |

