Inbyggnadsdel Hansgrohe till Rainmaker 400/400 1 jet
Rek. pris 2 146 kr
1 726 kr
1 717 krSänkt pris!

till Rainmaker 400/400 1 jet
1 717 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
HansgroheEgenskaper
| Varumärke | Hansgrohe |
| Art.Nr. | 26254180 |
| Serie | Raindance |
| Typ | Inbyggnadsdel |
| Färg | Vit |
| Höjd | 344 mm |
| Garanti | 5 år |
| Material | Frigolit/Metall |
| Duschanslutning | G 1/2 |
| Djup | 95 mm |
| Bredd | 344 mm |
| RSK-nr | 8221786 |
| EAN-nr | 4011097975696 |


