Inbyggnadsdel Hansgrohe till Rainmaker 600 mm
Rek. pris 2 089 kr
1 426 kr
Se priset!

till Rainmaker 600 mm
1 426 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Inbyggnadsdel till Rainmaker 600 mm från Hansgrohe är en inbyggnadsdel för rund Raindance Rainmaker.
Varumärke
HansgroheBeskrivning
Inbyggnadsdel till Rainmaker 600 mm från Hansgrohe är en inbyggnadsdel för rund Raindance Rainmaker.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hansgrohe |
| Art.Nr. | 28412180 |
| Serie | Rainmaker |
| Typ | Inbyggnadsdel |
| Färg | Vit |
| Höjd | 100 mm |
| Garanti | 5 år |
| Material | Frigolit/Metall |
| Duschanslutning | G 1/2 |
| Djup | 545 mm |
| Bredd | 743 mm |
| RSK-nr | 8310306 |
| EAN-nr | 4011097502809 |

