Inbyggnadsdel Hansgrohe till Rainmaker 680 mm
Rek. pris 2 408 kr
1 594 kr
Se priset!

till Rainmaker 680 mm
1 594 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Inbyggnadsdel till Rainmaker 680 mm från Hansgrohe är en inbyggnadsdel för fyrkantig Raindance Rainmaker.
Varumärke
HansgroheBeskrivning
Inbyggnadsdel till Rainmaker 680 mm från Hansgrohe är en inbyggnadsdel för fyrkantig Raindance Rainmaker.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hansgrohe |
| Art.Nr. | 28414180 |
| Serie | Rainmaker |
| Produkttyp | Inbyggnadsdel |
| Färg | Vit |
| Höjd | 61 mm |
| Djup | 570 mm |
| Material | Frigolit/Metall |
| Duschanslutning | G 1/2 |
| Bredd | 780 mm |
| Garanti | 5 år |
| RSK-nr | 8310304 |
| EAN-nr | 4011097591766 |

