Keramisk Insats Scandtap Engreppsblandare
490 kr

Engreppsblandare
490 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Keramisk insats ifrån Scandtap som passar för engreppsblandare. Passar tvättställsblandare i Scandtaps serie Voyage, Vector, Vertex och Radian samt köksblandare i serie Accent, Equip, Accent Square och Mood.
Varumärke
ScandtapBeskrivning
Keramisk insats ifrån Scandtap som passar för engreppsblandare. Passar tvättställsblandare i Scandtaps serie Voyage, Vector, Vertex och Radian samt köksblandare i serie Accent, Equip, Accent Square och Mood.
Egenskaper
| Varumärke | Scandtap |
| Art.Nr. | 01005 |
| Typ | Keramisk insats |
| Höjd | 50 mm |
| Djup | 25 mm |
| Vikt | 0,018 kg |
| Bredd | 25 mm |
| EAN-nr | 7350086952957 |
