Keramisk Insats Scandtap för Engreppsblandare
Rek. pris 490 kr
469 kr
Se priset!

för Engreppsblandare
469 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Keramisk insats från Scandtap för engreppsblandare. Passar tvättställsblandare i Scandtaps serie Wave och Clear samt köksblandare i serie Access, Curve, Pro, Square och Vision.
Varumärke
ScandtapBeskrivning
Keramisk insats från Scandtap för engreppsblandare. Passar tvättställsblandare i Scandtaps serie Wave och Clear samt köksblandare i serie Access, Curve, Pro, Square och Vision.
Recensioner
Mattias JVerifierad köpare
för 1 år sedanDet blev korrekt insats !👍
JonatanVerifierad köpare
för 2 år sedanPassade perfekt, enkel att byta.
Egenskaper
| Varumärke | Scandtap |
| Art.Nr. | 01004 |
| Typ | Keramisk insats |
| Höjd | 60 mm |
| Djup | 35 mm |
| Vikt | 0,05 kg |
| Bredd | 35 mm |
| EAN-nr | 7350086952940 |
