Keramisk Insats Scandtap för Pleasure 2 och 3
1 050 kr

för Pleasure 2 och 3
1 050 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
ScandtapBeskrivning
Omkastarinsats från Scandtap som passar Scandtaps termostatblandare Pleasure 2 och Pleasure 3.
Egenskaper
| Varumärke | Scandtap |
| Art.Nr. | 01002 |
| Produkttyp | Keramisk insats |
| Höjd | 55 mm |
| Djup | 25 mm |
| Vikt | 0,093 kg |
| Bredd | 25 mm |
| EAN-nr | 7350086952926 |

