Termostat Scandtap Version 2
1 320 kr
Tillbehör blandareKeramisk Insats Scandtap för Pleasure 2 och 3
1 050 kr
Version 2
1 320 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Termostatinsats version 2 ifrån Scandtap. Version 2 passar termostatblandare i Scandtaps serie Pleasure med batchnummer (fyra siffror stämplade på produkten) efter 0519.
Varumärke
ScandtapBeskrivning
Termostatinsats version 2 ifrån Scandtap. Version 2 passar termostatblandare i Scandtaps serie Pleasure med batchnummer (fyra siffror stämplade på produkten) efter 0519.
Egenskaper
| Varumärke | Scandtap |
| Art.Nr. | 01003 |
| Typ | Termostat |
| Höjd | 90 mm |
| Djup | 30 mm |
| Vikt | 0,095 kg |
| Bredd | 30 mm |
| EAN-nr | 7350086952933 |
