Transformator till Gustavsberg Sensoric 1.0
401 kr
261 krSpara 35 %Kampanj

Sensoric 1.0
261 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Transformator Gustavsberg passar till Gustavsbergs serie av sensorstyrda blandare Sensoric 1.0. Anslut denna transformator för att slippa batteribyten, vilket också spar på miljön.
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Transformator Gustavsberg passar till Gustavsbergs serie av sensorstyrda blandare Sensoric 1.0. Anslut denna transformator för att slippa batteribyten, vilket också spar på miljön.
Teknisk information
- Kabellängd: 3 meter
- Spänning: 9V
- Mått: 7,5 x 2,5 cm
- Kabellängd: 3 meter
- Spänning: 9V
- Mått: 7,5 x 2,5 cm
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Art.Nr. | GB4165034001 |
| Serie | Sensoric |
| Typ | Transformator |
| Färg | Svart |
| Höjd | 300 mm |
| Garanti | 2 år |
| Tillverkarens Art.Nr. | GB4165034001 |
| Spänning | 9 V |
| Djup | 25 mm |
| Bredd | 75 mm |
| RSK-nr | 8009001 |
| EAN-nr | 7391530080895 |
