Utloppspip Gustavsberg Fast Omkastare Nya Nautic
Rek. pris 1 341 kr
1 291 kr
792 krSpara 39 %Kampanj

Fast Omkastare Nya Nautic
792 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Självåtergående dragomkastare. Passar de flesta av Gustavsbergs blandare.
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Art.Nr. | GB41650320 |
| Serie | Nautic |
| Typ | Utloppspip |
| Färg | Krom |
| Höjd | 45 mm |
| Anslutning | G1/2 |
| Garanti | 2 år |
| Djup | 75 mm |
| Bredd | 145 mm |
| RSK-nr | 8441013 |
| EAN-nr | 7391530080116 |

